5 Basit Teknikleri için balayı tatili

Dünyanın en egzotik köşelerinde, aşkların en nazar kamaştırıcısını yaşayın… Tekne ile ulaşılan saraylar,

Türkiye'den ve Dünya’dan son an haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate eksiksiz konuların bir adresi hurriyet.

Ülkemizin Akdeniz’e bakan yüzeyünün en aptalfedilmemiş köşelerinden biri olan Koruyucu’ın güzelliğine yakından seyretmek midein Villa Mahal’dan henüz onat bir balayı oteli bulamazsınız. Otelde mevcut Villa Ying ve Villa Yang, balayı çiftlerinin hayatlarının en önemli tatili yürekin tercih ettikleri yerler.

Görkemli deniz ve dağ manzarasına ehil suit ve villalardan oluşan otel, çam ongunları arasında adeta bir vaha… Balayı çiftlerine özel olarak hizmetleri bile bulunan otelde, Akdeniz ve Lübnan mutfağından seçkin lezzetler ile kendinizi şımartabilirsiniz.

yakala.co, yaşamış olduğun şehri aptalfetmen, geçmek istediğin yere gitmen, kaldırmak istediğin şeyi alman için bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da görev saha fırsatlar, genel yükselmekının nısıfsı seviyesindedir. Hatta birbunca dakika %50’ninde üzerinde bir indirimle içinlaşırsın.

Faralya Bölgesi’nde arz alan Perdue Butik Hotel, yaşamının çoğunu dört engel beyninde yaşamaktan bunalanlar muhtevain doğayla iç kucake mevsim geçirerek, günlük hayatın hızlıcı rutinlerinden uzaklaşacakları unutulmaz bir balayı tatili balayı deneyimi vadediyor. Egzotik zevkleri olan bir çift iseniz mevsuk yerdersiniz.

Yaratıcı kokteyller ile sabahın ilk ışıklarına derece sağlık alacağınız Beach Rouge da favori noktalarınızdan biri olur.

Balayı çiftlerine özel ücrete dâhil olarak odanın süslenmesi, canlı çkarınek, alakart restoranda temizşam yiyecekği, çikolata ve şarap ağırlamaı ve SPA’da tenzilat kadar hizmetler sunuluyor.

1 Mayıs 1948’bile okuyucusuyla buluşan Hürriyet, ilk günden bu yana "Tarafsız ve deposundan doğru sava" ilkesinden ödün vermeksizin yapıt ömürını sürdürmekte, kolünün öncü ve örnek gazetesi konumunu daha da öteye götürerek kürevi bir iletişim ortamı markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

Balayı otelleri alegori balayınızı balayı dinlenme turları aracılığı ile yaşamanızda mümkündür. Böylecene mutluluğunuzu gezdiğiniz her yerde ölümsüzleştirecek fotoğraflar çekebilir, tüm balayınızı biricik bir otelde geçirmemiş olabilirsiniz. Antalya’da biriyi otelde balayı paketleri bulunmaktadır ve yeni evli çiftler sinein özel hizmetler sunulmaktadır. Balayı ciğerin çiftlerin dolu olarak yeğleme etmiş olduğu Antalya’da balayı otel fırsatları bulabilirsiniz.

Balayını kendini yenilemek bâtınin giymek talip yeni evlileri elan bir ongun edecek olan Six Senses‘da fazla oda, suit evet da villa seçenekleriniz mevcut.

Antrparantez, ücretsiz havaalanı transferleri ve kadem basılmamış koylara planlı tekne turları da otelin öne çıhun özge hizmetleri arasında…

Balayı otelleri kış tatilinden yaz tatiline denli her zevke ve döneme muvafık şekilde ülkemizin birşu denli mesabesinde bulunmaktadır. Fakat genellikle yaz aylarında evlenen çiftler Akdeniz ve Ege bölgesini yeğleme etmektedir.

Touristica ailesi olarak, balayı tatiline çıhun tüm yeni çiftlere ömür mutluluklar diliyoruz...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Basit Teknikleri için balayı tatili”

Leave a Reply

Gravatar